niedziela, 17 czerwca 2012

Petelicki strzelał sam do siebie kilka razy?

Najpierw wywiad Petelickiego na temat osławionego już SMS z instrukcją do członków PO, jak mają się zachowywać i co mówić po katastrofie tupolewa z Prezydentem RP na pokładzie ("Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił" - mieli przeczytać wszyscy politycy PO tuż po katastrofie, jako instrukcję do rozmów z mediami). Treść SMS-a Petelicki (zapewnia, że ma go w swoim telefonie) ujawnił w wywiadzie, który ukazał się na stronach internetowych tygodnika "Wprost", ale tego samego dnia zniknął (tu więcej na ten temat). Teraz dla odmiany informacja o tym, że gen. Petelicki poniósł śmierć w wyniku ran postrzałowych. Interesujące. 

Tak się zastanawiam... Czy te spawy nie są powiązane... Daleka jestem od wydawania wyroków, ale coś tu trochę śmierdzi. 

Jak donoszą media ciało gen. Sławomira Petelickiego, twórcy i pierwszego dowódcy GROM-u, z ranami postrzałowymi znaleziono w garażu na warszawskim Mokotowie. Podobno wiele wskazuje na samobójstwo. Hm... zastanawia mnie tylko czy jest to możliwe, aby człowiek wielokrotnie strzelał sam do siebie? Poza tym wątpliwe też jest, że człowiek o tak mocnym charakterze nosił się z zamiarem targnięcia się na własne życie.

Czyżby Petelicki był następną osobą, której śmierć będzie wyjaśniana latami a śledztwa będą kompromitowały prokuraturę jak w przypadku gen, Papały. Może "czyściciele" zajęli się usunięciem niewygodnej osoby? Nie wiem, nie znam się... Generał Petelicki stale udowadniał niekompetencje rządzących. Podawał druzgocące przykłady lekceważenia przez władze tematu zdolności obronnych państwa. Krytykował bezprzykładną indolencję rządu w sprawie tragedii smoleńskiej. Słychać było, że wie o czym mówi. Coś mi się widzi, że o tej śmierci dowiemy się tyle, ile o odejściu Andrzeja Leppera. Jakby tak policzyć, to po Smoleńsku było już z 7 takich samobójstw i wypadków osób związanych z katastrofą... i same samobójstwa...

Na koniec polecam odsłuchanie wywiadu:

Part 1:

Part 2:
 


Acha, i jeszcze ciekawostka odnaleziona w sieci: 

S.p. gen. Petelicki powiedział w wywiadzie przed wyborami coś takiego: "Amerykanie mają klatkę po klatce to, co się stało. Mają wszystkie rozmowy i znają prawdę. Dzisiaj sami dziwią się, dlaczego Polska nie zwraca się do USA o pomoc, a jak zwraca się prokurator, to zostaje natychmiast zawieszony. Raport NATO byłby miażdżący dla tego premiera i rządu, który musiałby się od razu podać do dymisji"- powiedział w drugiej części rozmowy z Onet.pl gen. Sławomir Petelicki."

A sami poszukajcie sobie jeszcze LISTU OTWARTEGO gen. Petelickiego do Premiera Donalda Tuska (list datowany na 19 kwietnia 2010)
Zobaczymy jaki obrót przyjmą sprawy...

Jeden z moich znajomych skwitował to tak: "Nie krytykuj Platformy Obywatelskiej bo zostaniesz zamordowany w swoim garażu, tzn. popełnisz samobójstwo ot tak przypadkiem..."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Proszę nie kopiuj treści tu zawartych i nie zamieszczaj ich na innych stronach bez mojej zgody. A jeśli już gdzieś mnie cytujesz, to podaj źródło. Dziękuję!

Pamiętaj:

Treści zawarte na blogu podlegają ustawie o ochronie praw autorskich. W razie pytań proszę o kontakt na maila.

"Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia" (Dz.U. nr 24 poz. 83).